Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Juulis lõpeb soodusregistreerimine 27.Rahvajooksule

Juulis lõpeb soodusregistreerimine 27. Rahvajooksule.  Pühapäeval, 27. septembril toimuva traditsioonilise Rahvajooksu programmi kuuluvad klassikaline maraton, 15 km jooks ning 5 km metsajooks ja -kõnd. Väiksematele jooksusõpradele on kavas Velodroomil Minimaraton.

Korraldajad on mõõtnud uue raja, mis kulgeb täies ulatuses Pirita linnaosas, kuhu on viimaste aastate jooksul rajatud palju kergliiklusteid. Maratonis tuleb joosta kaks ringi ja 15 km distantsil üks ring. 27. Rahvajooksu Rajaskeem 

Eesti kergejõustiku 100.juubeliaasta viimased meistritiitlid kergejõustiku olümpiaaladel jagatakse 27.Rahvajooksu raames. Nimelt selguvad   klassikalise maratoni distantsil Eesti meistrid nii naiste kui ka meeste arvestuses. Lisaks tiitlivõistlustel osalevatele  sportlastele oodatakse maratoni proovima ka kõiki jooksjaid, kes on hooaja jooksul kogunud piisavalt kilomeetreid ja soovivad ennast proovile panna.

Kõik aktiivsed jooksusõbrad, kellede jaoks maratonijooks on veel liiga suur katsumus, on oodatud esmakordselt programmis olevale 15 km maanteejooksule. Harva joostaval 15 km maanteejooksul on kõigil osalejatel võimalik heades ilmastikuoludes joosta isiklik tippmark. Tervisesportlased ja kepikõnniharrastajad on oodatud 5 km metsajooksule ja -kõnnile Pirita terviseradadel.

Kõiki maratonilõpetajaid ootab finišis Asicsi särk ja medal. Teiste distantside lõpetajad saavad kaela medali.
27. Rahvajooksu võistluskeskus asub Pirita Velodroomil. Kõigi distantside start asub Rummu teel, Velodroomi ees ja finišeerivad kõik jooksjad Velodroomi ovaalil. Maratoni start on kell 11.00, 15 km jooksu start kell 11.30 Metsajooksu lähe antakse 12.00. 
Enne põhijookse kell 10 on kõige väiksematel jooksusõpradel võimalus osaleda Tibu Minimaratonil.

Viimane võimalus end soodsalt 27. Rahvajooksu distantsidele kirja panna on 1.-2. augustil toimuvate Eesti kergejõustiku meistrivõistluste ajal Kadrioru staadionil, kus Rahvajooksu peakorraldaja Stamina Spordiklubi pakub koos oma partneritega mitmekülgset tegevust. Lastel on võimalus tasuta turnida 15 m pikkusel täispuhutaval Skypark batuutseiklusrajal ja proovida sõitmist erinevatel vigurratastel. Surgitech viib huvilistele läbi terviseuuringuid, mõõtes vererõhku ja rasvaprotsenti ning määrates veresuhkru ja kolesterooli taset. Ühtlasi antakse nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada ning kuidas jooksmist harrastades õigesti toituda. Lisaks Rahvajooksule on võistluste ajal võimalus end registreerida ka 37. jooksule ümber Ülemiste järve.

27.Rahvajooksule saab registreerida
www.stamina.ee/rahvajooks ja stamina@stamina.ee . Kodulehelt leiab ka kogu info - rajad, juhendid, stardiajad, registreerimine jms


Info
Urmo Raiend 6718548
stamina@stamina.ee


Uudis lisatud: 31.07.2009
 


Delfi Sport