Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Algas registreerimine Tradehouse tervisejooks- ja kõnd sarja 17. hooajale

2019. aastal juba 17. korda toimuvale ning tänavu Tradehouse nime kandvale tervisejooks ja ‑kõnd sarjale on registreerumine juba alanud. Sari toimub aprillist septembrini ning kokku oodatakse üle 2000 osaleja, kes koguvad 21 etapi peale ligikaudu 30 000 osaluskorda.

Stamina spordiklubi korraldatava liikumisharrastuse sarja Tradehouse tervisejooks ja -kõnd esimene etapp toimub 24. aprillil. Kokku on kavas 21 etappi, mis toimuvad septembri lõpuni vähemalt seitsmeteistkümnel Tallinna tervise- ja liikumisrajal.

Sari pakub võimaluse kord nädalas sörkjooksu või -kõndi tehes kolleegide ja sõprade seltsis tööst puhata ja oma tervise eest hoolt kanda. Osalemiseks on vaja moodustada nelja- või viieliikmeline tiim ning registreerida see veebilehel www.stamina.ee/tervisejooks. Kõik osavõtjad saavad isikliku ajavõtukiibi, mis fikseerib nende stardi- ja finišiaja ning osaluskorra.

„Tradehouse Ilukaubamaja jaoks on alati olnud oluline anda omapoolne panus ka ühiskonna jaoks. Oleme aastaid toetanud mitmesuguseid heategevus- ning kultuuriprojekte ja sponsoreerinud noortega seonduvaid algatusi ning sporti. Seetõttu on meil eriti hea meel teatada, et alates käesolevast aastast oleme tervisejooksu ja -kõnni sarjade uus nimisponsor,“ selgitas Tradehouse Ilukabamaja tegevjuht Laura Kuldkepp. „Usume, et liikumine teeb head ning tervisespordiga võib tegeleda igaüks. Eesmärk ei ole saavutada parimaid tulemusi, vaid muuta liikumine igapäevaseks osaks oma elust.“ lisas Kuldkepp.

Sarja lõpus ootavad osalejaid ka väärt auhinnad. Parimat võistkonda pärjatakse reisikinkekaardiga, mille väärtus on 3000 eurot. Sellele auhinnale pretendeerivad võistkonnad, kellel on kõige rohkem punkte. Peale selle on aktiivseimatele ka erinevad loosiauhinnad sarja partneritelt.

Juhul, kui mõnel etapil jääb osalemata, saab selle tasa teha teistel Stamina korraldatavatel rahvaspordiüritustel, milleks on Sinilille jooksud, Järvejooksude sarja etapid, Suple Sõtku Sörgi rahvatriatlonid ja Icebug Kõva Mehe Jooks. 

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd tutvustuse, juhendite ja registreerimistingimustega saab tutvuda: 
www.stamina.ee/tervisejooks   
https://www.facebook.com/Tervisejooks/


Uudis lisatud: 22.01.2019
 


Delfi Sport