Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks


Pühajärve jooksul võtavad mõõtu Eesti jooksu- ja suusatipud

Traditsiooniliselt korraldab Stamina Spordiklubi juuli alguses Otepääl, Pühajärve Puhkekeskuse pargis sportliku nädalavahetuse, kuhu tasub tulla kogu perega. Kahel päeval toimub kaks meeleolukat rahvaspordiüritust.

Laupäeval, 8.juulil kell 12 antakse start 36. jooksule ümber Pühajärve

Pühapäeval, 9.juulil kell 12 stardib Pühajärve pargitriatlon.

2017 DFDS Järvejooksude sarja teisele etapile, 10,7 km pikkusele 36.jooksule ümber Pühajärve on oodatud kõik jooksusõbrad. Lisaks jooksjatele on oodatud ka kepikõndijad, sest ring ümber Pühajärve sobib ideaalselt ka kõndimiseks.
Sarja avaetapi, Harku järve jooksu võitnud Raido Mitt üritab esikohta ka Pühajärve jooksul. Konkurentsi pakuvad talle Raivo Alla, Priit Lehismets, Rauno Laumets. Lisaks Eesti parimatele jooksjatele on starti oodata ka Eesti suusa- ja laskesuusakoondiste liikmeid. Tiim Haanja liikmed Raido Ränkel, Karel Tammjärv ja Andreas Veerpalu koos isast olümpiavõitja Andrus Veerpaluga teevad kindlast jooksjate elu kibedaks.
Naistest asub eelmise aasta võitu kaitsma Moonika Pilli, võidumütetega läheb rajale ka Harku jooksu võitnud Kaisa Kukk.
Eelregistreerimine 36.jooksule ümber Pühajärve lõpeb neljapäeval, 6.juulil.
Info ja registreerimine www.stamina.ee/jarvejooks

2017 Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide sarja kuuluval Pühajärve pargtriatlonil tuleb ujuda 150 m, sõita rattaga 9 km ja joosta 3 km. Pühajärv ja Puhkekeskuse park on end triatlonisõpradele juba mitmekordselt tõestanud ja pargitriatloni distants on sobivalt mõõdukas, et kõik soovijad saaksid kaunil suvepäeval kasvõi esimest korda elus triatloni proovida.
Info ja registreerimine www.stamina.ee/triatlon

Sel aastal selgitatakse ka mitmekülgsemad spordisõbrad, sest ümber Pühajärve jooksul ja Pühajärve pargitriatlonil osalejate vahel selgitatakse ka koondarvestus. Seega tasub jooksu- ja triatlonisõpradel Pühajärve sportlikul nädalavahetusel osaleda mõlemal võistlusel ning naiste ja meeste 3 paremat saavad ka auhinnatud


Uudis lisatud: 05.07.2017
 


Delfi Sport