Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

 
 

2019 Saadjärve lastejooksud

Saadjärve lastejooks 29.juunil 2019

 

3 – 4 T

1.    Meribel Arna

2.    Getter Kerro

3.    Miina Sabre

4.    Anastasia Dzjuba

 Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

5.    Susanna Lüüs

6.    Jorja Varb

7.    Nora Sagaja

8.    Ronja Salla

9.    Anelle Aasma

10. Emily Viru

11. Rosanna Roosaar

 

3 – 4 P

  1. Karl Markus Tamm
  2. Robert Zavadskis
  3. Robert Melk
  4. Andro Steve Nurk

 Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Jakob Otsmaa
  2. Mike Maxwell Nurk
  3. Marten Masing
  4. Roald Pärnapuu
  5. Argen Vulla
  6. Ott Lilo
  7. Tom-Riko Pärnala
  8. Ronald Pärnala
  9. Rein Hans Adusson
  10. Marcus Siim
  11. Mark Zavadskis
  12. Gustav Alljärv
  13. Johan Alljärv
  14. Eke Mansberg
  15. Mihhail Loginov
  16. Rait Oolep
  17. Marcus Laidvee
  18. Ott Luigela

 

5 – 6 T

  1. Vanessa Sikk
  2. Loore Hoffmann
  3. Lenna Lasn
  4. Grete Pärnapuu

 

5 – 6 P

  1. Mattias Sootla
  2. Artjom Dzjuba
  3. Robert Viru
  4. Jan Erik Andresmaa

 Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Dominic Sagaja
  2. Kaur Lilo
  3. Ats Kaarel Tamm
  4. Albert Maidla
  5. Otto Tiisler
  6. Marc Loorits

 

7 – 8 T

  1. Marit Tarm
  2. Pauline Tanis
  3. Kristella Sikk
  4. Mia Scheer 

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Ketlin Masing
  2. Lenna Aaviku
  3. Martha Trees
  4. Lenna Vismann
  5. Kaisa Mansberg
  6. Janette Elfriede Jaago
  7. Diana Loginova
  8. Emma Tiisler
  9. Greete Kinkar
  10. Marta Miia
  11. Ketrin Kalle
  12. Liisi Roosi Anni

 

7 -8 P

  1. Lukas Suits
  2. Hendrik Koolmeister
  3. Lasse Vismann
  4. Cameron Korkka

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Reiko Tamm
  2. Richard Voltri
  3. Rasmus Kerro
  4. Tormi Piho
  5. Lennart Maidla

 

9 – 10 T

  1. Kaisa Mirella Teder
  2. Marii Soosalu
  3. Linda Lehtsaar
  4. Bianca Alyssa Sabre

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Ida Maria Cavegn
  2. Säde-Ly Lille
  3. Ingerlin Orgulas
  4. Meribel Agnes Rohtla

 

 

9 – 10 P

  1. Roland Kingo
  2. Robin Tamm
  3. Simon Suits
  4. Martin Golokoz

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Knut Varb
  2. Uko Mansberg
  3. Rasmus Suur
  4. Mathias Rooväli

 

11 – 12 T

  1. Evelin Tanis
  2. Lenna Lehtsaar
  3. Helena Saks
  4. Laura Saks

Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Elisa Emilia Teder
  2. Anette Grete Kase
  3. Rianna Sikk
  4. Annabel Nuudi

 

11 – 12 P

  1. Patrick Korkka
  2. Marvin Varb
  3. Robin Melk
  4. Keiro Ainsoo

 Järgnevad osalejad registreerimise järjekorras:

  1. Ats Vilumaa
  2. Kaspar Mansberg
  3. Uku Susi

Kokku osales 103 last.