Unustasid salasõna
Registreeru kasutajaks

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2019

Jaanus Kallaste ja Marion Tibar võitsid 38. jooksu ümber Pühajärve
Laupäeval, 27.juulil toimus 38.jooks ümber Pühajärve, kus võidud võtsid Jaanus Kallaste ja Marion Tibar. Kallastele järgnesid Rauno Jallai ja Raido Ränkel. Naistest lõpetasid teise ja kolmandana Meril Beilmann ja Maria Veskla
38.jooks ümber Pühajärve  TULEMUSED 
DELFI FOTOD

SPORTFOTO


Pühajärvel sportlikumad on Janar Juhkov ja Kaire Matson
Sel aastal selgitati ka Pühajärve sportlikumad mehed ja naised, kelledeks olid need spordisõbrad , kes lisaks 38.jooksu ümber Pühajärve läbisid järgmisel päeval ka Pühajärve pargitriatlonile Kokku said koondarvestuses tulemuse kirja 24 sportlikku harrastajat.
Pühajärve sportlikum tulemused 

Jaanus Kallaste ja Lily Luik võitsid 6.Suvejooksu ümber Saadjärve
Delfi Järvejooksude sarja teisel etapil 6.Suvejooksul ümber Saadjärve oli kiireim Jaanus Kallaste, kellele järgnesid Ivar Ivanov ja Dmitri Aristov. Naistest võttis kindla võidu Lily Luik. Teise ja kolmandana lõpetasid Minna Kuslap ja Maria Veskla.
Kokku lõpetas 16,9 km pikkuse järveringi 364 jooksjat ja kõndijat. Äksis toimunud lastejooksudel osales 103 tuleviku järvejooksjat.
 

6.Suvejooks ümber Saadjärve TULEMUSED
DELFI FOTOGALERII
Saadjärve jooksu partnerite pakkumised 

Raido Mitt ja Marion Tibar võtsid kindlad võidud 48.jooksul ümber Harku järve
Delfi Järvejooksude sarja avanud 48.jooksul ümber Harku järve kaitse eelmise aasta võitu Raido Mitt, kes läbis 6,5 km järveringi ajaga 20:28.1. Teise ja kolmandana lõpetasid Roman Hvalõnksi ja Jaanus Kallaste. Naistest järgnesid võitjale Marion Tibarile Liis-Grete Arro ja Maria Veskla. Kokku nautis suviselt sooja jooksupäeva 662 jooksjat ja kõndijat, kes kõik pälvisid finišis unikaalse sõudjatega medali
Harku järve rannas toimunud lastejooksudel osales 215 väikest jooksusõpra
.

48.jooks ümber Harku järve TULEMUSED
DELFI FOTOGALERII