UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Algas registreerimine 15.juubelit tähistavale LHV Tervisejooks- ja kõnd sarjale

Sel hooajal juba 15. aastat toimuvale ning tänavu LHV nime kandvale tervisejooksu ja ‑kõnni sarjale registreerumine on alanud. Sarja aprillist septembrini toimuvatele etappidele ootavad korraldajad seekord üle 2000 osaleja, kes koguvad 21 etapi peale kokku ligikaudu 30 000 osaluskorda.

Stamina spordiklubi korraldatava liikumisharrastuse sarja LHV tervisejooks ja -kõnd esimene etapp on 12. aprillil, kokku on septembri lõpuni kavas 21 etappi. Etapid toimuvad vähemalt viieteistkümnel Tallinna ja selle naabervaldade tervise- ja liikumisrajal. Iga etapp toimub sama nädala kolmapäeval ja neljapäeval, mis võimaldab osalejatel valida endale sobivam aeg.

Sari pakub võimaluse kord nädalas sörkjooksu või kõndi tehes kolleegide ja sõprade seltsis päevatööst lõõgastuda ja oma tervise eest hoolitseda. Osalemiseks on vaja moodustada nelja- või viieliikmeline tiim ning registreerida see veebilehel www.stamina.ee. Kõik osavõtjad saavad isikliku ajavõtukiibi, mis fikseerib nende stardi- ja finišiaja ning osaluskorra.

Sarja korraldamist toetavad LHV pensionifondid. „Nii sportimisel kui ka pensionikogumisel tagab regulaarne jõukohane panustamine parima tulemuse ja enesetunde. Seega ühtib sarja kandev idee – tervislik eluviis tänu regulaarsele liikumisele – väga hästi pensionikogumise põhimõttega,“ selgitas AS-i LHV Varahaldus juhatuse esimees Mihkel Oja. „Traditsioonilised jooksuõhtud on Tallinnas väga hästi vastu võetud ja neil on ka LHV töötajate seast palju innukaid osalejaid. Seetõttu otsustasime sarja juubelihooajal üritusele õla alla panna,“ lisas Oja. 

Motiveerimiseks ootavad osalejaid sarja lõpus väärt auhinnad. Parimat võistkonda pärjatakse reisikinkekaardiga väärtuses 3000 eurot. Sellele auhinnale pretendeerivad võistkonnad, kellel on kõige rohkem punkte, st tiimid, mille vähemalt kolm liiget on enim kordi kohal käinud. Peale selle on aktiivseimatele loosiauhinnad sarja partneritelt.

Juhul, kui mõnel etapil jääb nädala sees osalemata, saab selle korra tasa teha teistel Stamina korraldatavatel rahvaspordiüritustel, milleks on DFDS järvejooksude etapid, Suple Sõtku Sörgi rahvatriatlonid ja Icebug Kõva Mehe Jooks. 

Tervisejooksu ja -kõnni sarja 15. hooajale ennustavad korraldajad rekordilist osavõtuhuvi. Kui mullu võttis 1885 osalejat etappidest osa 25 699 korda ning kõigi osaluskordadega joosti või kõnniti kokku 110 536 km, siis tänavu oodatakse sarjaga liituma üle 2000 osaleja, kes koguvad 30 000 osaluskorda ja varasemast veelgi rohkem kilomeetreid.

LHV pensionifonde haldav AS LHV Varahaldus on suurima kodumaise finantskontserni ja kapitali pakkuja LHV Groupi tütarettevõte. LHV hallata on kaheksa II samba ja kolm III samba pensionifondi, millel on rohkem kui 170 000 klienti. Pensionikeskuse andmetel on AS-i LHV Varahaldus turuosa mahu järgi Eesti kohustuslike pensionifondide turul 30,8% ning vabatahtlike pensionifondide turul 10,1%.

LHV Tervisejooks ja -kõnd tutvustuse, juhendite ja registreerimistingimustega saab tutvuda:
www.stamina.ee/tervisejooks  
https://www.facebook.com/Tervisejooks/