UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Märts 2020
 
 
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 

Stamina > Uudised
Uuenenud Tervisejooks ja -kõnd liigutab sadu jooksjaid ja kõndijaid

2015.aastal liituvad kaks harrastajate liikumisharrastust motiveerivat sarja, Tervisejooksu sari ja Tervisekõnni sari üheks moodustades sarja Stamina Tervisejooks ja –kõnd. Ka uuel aastal on 21 etappi ning joosta või kõndida saab kolmapäeval ja/või neljapäeval. Lahti seletatult tähendab see seda, et üks etapp toimub kahel päeval. Kolmapäev on ikka jooksu suunitlusega, sisaldades ka jooksutundi ning neljapäevane etapipäev on rõhuga kepikõnnil ja käimisel. Seega on soovijail võimalik ikkagi osaleda erinevatel liikumisradadel Tallinnas ja lähiümbruses kokku 42 korda.

Stamina Spordiklubi korraldatava Tervisejooks ja –kõnd sarja 1.etapp toimub kolmapäeval, 15.aprillil Kadriorus ja neljapäeval, 16.aprillil Vabaõhumuuseumis. Sarja etapid toimuvad kokku 15 erinevas parkmetsas ja terviserajal Tallinnas ja lähiümbruses. Tervisejooks ja –kõnd sarjas saavad osaleda nelja kuni viieliikmelised tiimid ning sarjaga on oodatud liituma ka individuaalosalejad.  
Sarjas osalejate motiveerimiseks on sarja lõppedes väärt auhinnad. Parim tiim saab pärjatud reisikinkekaardiga väärtuses 3000 EUR ning kahele tiimile on lohutusauhindadeks DFDS Seaways poolt merereis Rootsi.
Sarjaga liitumiseks on veel mitmeid häid põhjuseid. Jätkuvad traditsioonilised terviseuuringud ning Eesti hetke esimaratoonari Roman Fosti eestvedamisel saab kolmapäeviti osaleda ka jooksutundides.
Sarja raames toimub ka viie osavõistlusega jooksuvõistluse sari, kus selguvad kiiremad ja on võimalik testida oma jooksuvormi enne nädalavahetuse jooksuvõistlusi.
Etapi osaluskorra saab kirja sama kalendrinädala sees kolmapäevasel või neljapäevasel toimumiskorral. Lisaks on osalemata jäänud etappe võimalus järele joosta või kõndida järeleaitamise etappidel, millisteks on teised Stamina korraldatavad rahvaspordiüritused DFDS Järvejooksude etapid, Suple Sõtku Sörgi rahvatriatlonid ja Kõva Mehe Jooks.

Populaarse liikumisharrastus sarjaga Tervisejooks ja –kõnd saab liituda www.stamina.ee/tervisejooks


Uudis lisatud: 10.04.2015