UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
DFDS Järvejooksud pakuvad erinevaid emotsioone

Neli üsna erineva reljeefi ja pikkusega järvejooksu pakuvad tõsistele jooksuharrastajatele hea võimaluse koos motivatsiooniga suvekuudel sihipäraselt harjutada ja koguda võistluskilomeetreid, et sügisel julgelt juba täismaratonil osaleda. Ning kui ei jõua või pole võimalik osaleda kogu sarjas, siis tasub tulla ka üksikutele järvejooksudele, sest DFDS Järvejooksude iga jooks pakub lisaks erinevale pikkusele ka erinevaid emotsioone.

2015.aasta DFDS Järvejooksude sari alustab laupäeval, 16.mail 44.jooksuga ümber Harku järve. Sarja avaetapp ja ühtlasi ka lühim „vaid“ 6,6 km pikkune ring ümber Harku järve peaks olema kõigile jõukohane ning Tallinnas ja Harku vallas kulgev järvering viib osalejad ümber kunagise Läänemere osa
Juuli alguses on osalejatel võimalik veeta Pühajärvel sportlik nädalavahetus, sest lisaks  traditsioonilisele, 4.juulil juba 34. korda toimuvale jooksule ümber Pühajärve, kus 10,7 km pikkune ring Otepää kuppelmaastikul pakub lisaks jooksurõõmule ka silmale kauneid vaateid, on soovijatel võimalus pühapäeval osaleda Pühajärve pargitriatlonil ja laupäeva õhtul elada kaasa aerutajate regatile Pühajärvel.
Teist aastat sarja kuuluv ja ühtlasi ka pikim, 17,5 km pikkune  Suvejooks ümber Saadjärve pakub 25.juulil lisaks jooksurõõmule ka võimalust tutvuda Jääaja keskuse ja Vudila mängumaaga.
Traditsiooniliselt lõpetab DFDS Järvejooksude sarja 29.augustil 42. jooks ümber Ülemiste järve. 14 km ring pakub unikaalse võimaluse joosta ümber Tallinna joogivee reservuaari ja tutvuda ka Tallinna veepuhastusjaamaga.

Kõigil DFDS Järvejooksude sarjale registreerinutel on võimalus võita suurepärased adidase Supernova Boost jooksutossud. Loosimisel osalemiseks tuleb end registreerida sarjale ja iga 50 jooksja lisandumisel loositakse järjekordne tossupaar.

Sarja peatoetaja DFDS Seaways teeb kõigile DFDS Järvejooksude sarja lõpetanutele väga hea pakkumise. Jooksjad saavad autopaketi laevareisiks Rootsi Paldiski-Kapellskär liinil poole hinnaga, kusjuures 50 % soodsamas hinnas on kuni nelja inimese kajut, auto ja mõlemal suunal 2 söögikorda rootsi lauas ehk säästa on võimalik kolmekohaline number eurosid.

Info ja registreerimine www.stamina.ee/jarvejooks


Uudis lisatud: 15.04.2015