UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
EMT Suusateisipäevakud ootavad 2012.aastal suusatama nii harrastajaid kui ka tõsiseid suusatajaid

Talvine liikumisharrastuse sari EMT Suusateisipäevakud kutsuvad 2012. aastal kümnel teisipäeval eelkõige suusatamisest, aga ka jooksmisest ja kõndimisest lugupidavaid inimesi Tallinna valgustatud liikumisradadele.
2012. aasta suusateisipäevakute esimene etapp toimub juba 10. jaanuaril, kui Stamina Spordiklubi ja Sparta Spordiselts kutsuvad kõiki spordi- ja suusasõpru Nõmme Spordikeskusesse sarja neljanda hooaja avamisele. 

EMT Suusateisipäevakutel saab võidu suusatada
Sarja etappidel saab osaleda nii tiimidena kui ka individuaalvõistlejatena ning lõpparvestuses pretendeerivad kõrgetele kohtadele ja väärt auhindadele need tiimid ja võistlejad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel ja lähevad suusarajale kella 15.00 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad.
Lisaks harrastussuusatajale on ka uuel hooajal sarjaga põhjust liituda võidusuusatajatel. Nimelt on igal etapil kell 18.00 võimalus suusatada aja peale ehk siis lähiminevikus toimunud suusaneljapäevakute vaimus saavad võidu suusatada soovijad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid Estoloppeti maratone.

EMT Suusateisipäevakute sarjaga tasub liituda algajatel ja vilunud suusatajatel
Korraldajatelt ja sarja toetajatelt on sarjas osalejatele ette nähtud mitmed lisaväärtusi. Seega tasub kõigil neil, kes juba suusatavad või alles mõtlevad suusatamisele end igal juhul registreerida kümneetapilisele suusateisipäevakute sarjale.
Kõigile sarjale 
registreerinutele on ajavõtukiibi, mille alusel toimub osaluskordade ja kiireimate aegade arvestus, ettenäitamisel sarja etappidel järgmised teenused.
1.      Igal etapil kell 17.00 – 19.00 jagavad Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan või Marius Unt sarjas osalejatele tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast.
2.      Analoogselt eelmise aastaga on igal etapil kell 18.00 aja peale suusatamine ning selguvad ka etappide kiireimad.
3.      Nõmme ja Pirita Spordikeskustes on osalejatele pesemine ja Nõmmel ka sauna kasutamine soodustingimustel. Järve suusarajal toimuvatel etappidel saavad osalejad kasutada Sparta spordiseltsi pesemistingimusi.
4.      Kõigile registreerinud osalejatele on igal etapil kuum tee.
5.      Etappidel on Suusabuss, kus osalejatele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine (kõrgfloor,pulber,struktuurid jms)
6.      Nõmmel ja Pirital on suusavarustuse laenutus sarjas osalejatele soodushinnaga  
7.      Igal etapil saab mõõta oma tervisenäitajaid - vererõhku, pulssi ja rasvaprotsenti. Kahel esimesel ja kahel viimasel etapil saab lisaks mõõta ka oma veresuhkrut ja kolesterooli
8.      Igal etapil loositaks toetajate auhindu
9.      Sarja lõpetab ühine lõpupidu, kus autasustakse parimaid tiime ja individuaalosalejaid.

Suusateisipäevakute info ja registreerimine www.stamina.ee/suusatamine

Uudis lisatud: 29.12.2011