UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
IV Kõva Mehe Jooks kostitab osalisi mitmekülgsusega

Laupäeval, 2.juulil kell 13 antakse start IV Kõva Mehe Jooksule. Eelmistel aastatel osalejate poolt väga positiivse tagasiside saanud värvikas ja Eestis ainulaadne spordisündmus kulgeb ligi 10 km rajal. Krossijooksuks sobival rajal tuleb võistlejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, muda takistuses ja torudes roomamine, tiheda metsatuka läbimine ja üle poorde turnimine ning palju muud. 

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad
osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Korraldajate ja Salomoni poolt on 270le esimesele lõpetajale Kõva Mehe särk. Kõik lõpetajad saavad peale jooksu minna väsinud lihaseid kosutama Saunapunkti soome ja vene sauna.

 

Kõva Mehe Jooksu korraldajate Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti eesmärk on mitmekesistada liikumisharrastuse ja rahvaspordiürituste kalendrit ning pakkuda harrastusportlastele võimalust ennast proovile panna. Neli päeva enne jooksu on juba pea 200 seiklushuvilist jooksusõpra end kirja pannud.  Stardinimekirjas on ka eelmise aasta jooksu võitja Evelin Kärner

Eelregistreerimine IV Kõva Mehe Jooksule lõpeb neljapäeval, 30.juunil.
Info, registreerimine ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused
www.stamina.ee/kovamees või
 telefonil 6718548

Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Asukoha
kaart 


Kohalejõudmise info

Tallinna poolt: Laagri keskusest sõita 2 km Vanamõisa küla või Saue linna poole.

Saue poolt:  sõita Alliku Laagri poole.
Parkimine on võimalik mõlemal pool silda ja võistluskeskuse lähedal põllul.

Uudis lisatud: 28.06.2011