UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Eesti Energia Tervisejooksu ja –kõnni sari kutsub osalema

Rahva- ja tervisesportlaste seas populaarne Eesti Energia Tervisejooksu ja Tervisekõnni sari alustavad taas uut hooaega.

”Tervisespordi sarjades kaasa lüües on meil hea võimalus oma tervise eest hoolitseda,” sõnab Tervisejooksu ja –kõnni sarjas aktiivselt kaasa lööv Gerli Padar. ”Kutsun kõiki tervisesportlasi maist septembrini igal nädalal terviseradadele, et üheskoos värskes õhus sportides head energiat koguda,” innustab Gerli Padar aktiivselt jooksu- ja kõnnisarjast osa võtma. 

 

Tervisejooksu esimene etapp toimub juba 4. mail, kui Kadrioru pargis avatakse sarja üheksas hooaeg. Tervisekõnni esimene etapp ootab kõndima 5. mail Nõmmele.

Sarja korraldajad Eesti Energia ja Stamina pakuvad tervisespordi harrastajatele iganädalast sportlikku väljakutset, mis oleks sõpruskonnale, kolleegidele või peredele abiks regulaarse tervisespordi harjumuse kujundamisel.

 

Sari kestab maist septembrini ja koosneb 21 etapist Tallinnas ja selle lähistel asuvates metsades ja loodusparkides, kus joosta saab igal kolmapäeval ja kõndida igal neljapäeval. Tervisejooksule ootame osalema viieliikmelisi ja kõndima neljaliikmelisi tiime, joosta ja kõndida saab ka individuaalosalejana.

Tervisespordi sarja puhul ei ole tegemist võistlusega tulemusele, vaid hinnatakse osalemise aktiivsust. Keegi ei saa auhinnatud raja läbimise kiiruse alusel, vaid igaüks võib raja läbida talle sobivaimas tempos. Põnevust lisavad karnevali ja seiklusspordi sugemetega teemaetapid.

 

Osalejaks saab ennast ja oma tiimi registreerida kogu sarja jooksul. Soodushinnaga registreerimine kestab veel vaid 10. aprillini.

 

Ka sel aastal hinnatakse innukust osalemisel ja mõlema sarja aktiivsematele osalejatele on pannud väärtuslikud reisiauhinnad välja Tallink. Tervisejooksu sarjas pretendeerivad peaauhinnale tiimid, kus vähemalt kolm liiget on enim kordi kohal käinud. Tervisekõnni sarjas peab punktide saamiseks etapil osalema neljast liikmest kaks. Lisaks peaauhinnale on sarja partneritelt ja toetajatelt tiimidele ja osalejatele muid auhindu ja meeneid, mida loositakse välja kogu hooaja vältel.

 

Eesti Energia koostöös Merko Ehituse ja Swedbankiga on rajanud üle Eesti terviseradade võrgustikku, et tagada kõigile eestimaalastele aastaringe tasuta liikumisharrastuse võimalus looduses. Tervisespordi sari on ellu kutsutud, et propageerida tervise eest hoolitsemist ning tutvustada terviseradade võimalusi. Eelmisel aastal osales Tervisejooksu ja Tervisekõnni sarjas 423 jooksu- ja kõnnitiimi kokku üle 2100 osalejaga., kes läbisid ürituse raames 129 856 kilomeetrit.

 

Sarjade tutvustuse, juhendi ja registreerimistingimustega saab lähemalt tutvuda www.stamina.ee/tervisejooks ja www.stamine.ee/tervisekond.


Uudis lisatud: 05.04.2011