UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Suunto pulsikellad - väärt abimehed jooksmisel
 

Treenimine, hing paelaga kaelas, ei pruugi olla arendav
Pőhjus, mille pärast tervisesporti tegema hakatakse, on sageli soov kaalust alla vőtta. Aga selleks, et kaal langeks, peab pulss treenimise ajal olema suhteliselt madal. Algaja tervisesportlane treenib pahatihti aga liiga intensiivselt, jookseb oma distantsi läbi nii, et  hing paelaga kaelas, aga lőppkokkuvőttes ei pruugi treeningust suurt kasu olla sest ta jookseb vale pulsiga.

Kuidas saada teada, milline on teie őige treenimise pulss? Vőib lasta teha koormustesti, aga mugavam on osta omale selline tark mees taskus, pulsikell,  milline lisaks pulsile treeningu ajal näitab ka teie treeningu efektiivsust. Selleks tuleb sisestada enda pikkus, kaal ja sugu, nende pőhjal saab pulsikellalt infot, mitu minutit ja kui suure koormusega peaksid treenima. Täiuslikumad pulsikellad näitavad ka seda, kas treening oli alakoormav, arendav, intensiivselt arendav vői ülekoormav. Olles kogenud tervisespordist saadavat heaolutunnet, tekib mőningatel juhtudel tőepoolest oht ületreeninguks, millega vőivad kaasneda terviseprobleemid ja sellest ei ole enam kaugel treeningutest loobumise mőtted. Et seda ei juhtuks, saab abi pulsikellalt. Ja kui teie lemmikspordialaga ei saagi maa peal tegeleda, on soovitav soetada veekindel pulsikell.

Kőigile Hansapanga Tervisejooksule registreerunutele kes ostavad mai kuu jooksul ükskőik millise Suunto treeningkella saavad kaasa Suunto erilise kujundusega ning piiratud väljalaskega alumiiniumist joogipudeli.
Pakkumine kehtib ostes matkaspordi kauplustest Tallinnas vői Pärnus.

 


Uudis lisatud: 09.05.2008