20212223242526
27282930

Stamina > Uudised
DNB Vana-aasta maratoni võitsid Ando Õitspuu ja Mari Boikov

Laupäeval, 21.detsembril Tallinnas, Rocca al Mares toimunud DNB Vana-aasta heategevusmaratoni võitis saarlane Ando Õitspuu  (Sparta) isikliku rekordiga 2:36.31. Teisena lõpetas mitmekordne vana-aasta maratoni võitja Kristo Reinsalu (Stamina Arcotransport tiim) 2:38.23-ga ja kolmandana Martin Sagaja ajaga 2:53.45. Viimasena suutis distantsi alla kolme tunni joosta Sparta esindaja Priit Kajari, kelle lõpuajaks fikseeriti 2:58.18.
Naistest võitis maratoni ultrajooksja Mari Boikov ajaga 3:06.39. Teisena lõpetas lätlanna Guna Kudrjavceva 3:16.46-ga, kolmas oli Kati Randmaa ajaga 3:19.42.
Kokku suutis 146 maratonile startinust lõpetada 131 jooksjat, sealhulgas 28 naist.

8,4 km pikkuse jooksu võitis Stamnina Arcotransport tiimi esindaja Sergei Tšerepannikov ajaga 27.28,1. Talle kaotas 36,5 sekundiga Ats Sõnajalg. Kolmanda koha sai Jaanus Kallaste (Stamina Arcotransport tiim) ajaga 28.23,1.
Naistest võitis jooksu Kaisa Kukk (Sparta) ajaga 31.53,3, mis andis talle üldarvestuses 19. koha. Teine koht kuulus Olga Andrejevale (Stamina Arcotransport tiim) 32.26,8-ga. Kolmandana lõpetas Kristiina Verevmägi, jooksumaastikule tekkinud uue klubi Täppsportlased esindaja, aga 34.13,8.
Lühikese distantsi lõpetas 213 jooksjat, neist 85 naist.