24252627282930
31

Stamina > Uudised
Ravshan Balgabaev võitis Kõva Mehe Duatloni

Laupäeval, 13.oktoobril toimunud II Kõva Mehe Duatlonil oli kindel võitja Ravshan Balgabaev. Raskel rajal toimunud duatloni 2,5 km pikkuselt esimeselt jooksult tuli Ravshan koos Siim Kaugega. Rattadistantsilt, mis koosnes kolmest 4 km ringist ja kus sõidukiirus kukkus kohati tänu raja raskusele alla 10 km/h, tuli Balgabaev aga juba kindla liidrina ja kindlustas tugeva teise 2,5 km jooksuga ka ülekaaluka võidu. Päeva kiirema rattaajaga tõusis teiseks Aimar Pedari, kes kaotas lõpuks võitjale 54 sekundiga. Siim Kauge lõpetas kolmandana. Kõva Mehe Duatloni üks peakorraldajatest ja rajameister Andres Laineste jäi esimesene poodimult välja ja oli neljas. Naistest oli päeva kiireim Jana Matvejeva.
Võistkondlikus arvestuses oli kiireim tiim XC Sport koosesisus Ravshan Balgabaev, Siim Kauge ja Sulev Lokk. Teise ja kolmandana lõpetasid Vanamõisa Suusaklubi ja Saue Spordiklubi
Kokku lõpetas raske katsumuse 26 võistlejat.