22232425262728
293031

Stamina > Uudised
Tšerepannikovi napp ja Taltsi ülekaalukas võit 41.jooksul ümber Harku järve
41. jooksul ümber Harku järve käis võistlus esikohale Sergei Tšerepannikovi ja Viljar Vallimäe vahel. Sel aastal mitu põnevat duelli jooksnud sportlastest väljus seekord võitjana Stamina Arcotransport tiimi esindav Sergei Tšerepannikov. Eelmise aasta võitu kaitsnud Sergei jooksis taktikaliselt väga targalt ja edestas vaid ühe sekundiga Sportkeskus.ee esindajat Viljar Vallimäed. Kahe esimese ajad 19.31,0 ja 19.32,2. Kolmandana lõpetanud Taivo Püi kaotas võitjale juba 29 sekundiga. Harku järvejooksul järgnesid esikolmikule Ilja Nikolajev, Roman Fosti ja Dmitri Aristov.
Naistest jooksis ringi ümber Harku järve kõige kiiremini Evelin Talts, kelle aeg 22.55,4. Teise ja kolmandana lõpetasid Merill Mägi ja Olga Andrejeva, kelle ajad olid vastavalt 24.18,3 ja 24.24,1. Kõik esikolmiku naisjooksjad kuuluvad Stamina Arcotransport tiimi.
EMT Järvejooksude sarja teise etapina kavas olnud jooksu ümber Harku järve lõpetas kokku 831 spordisõpra.
Enne jooksu ümber järve jooksu toimusid Harku järve rannas POP lastejooksud, kus osales ligi 162 last vanuses kuni 12 aastat.
EMT Järvejooksude sarja kuuluvad veel jooksud ümber Pühajärve ja ümber Ülemiste järve. 31.jooks ümber Pühajärve toimub 7.juulil ja 40.jooks ümber Ülemiste järve 25.augustil.