20212223242526
27282930

Stamina > Uudised
2+2+2=2 ehk Stamina Eesti meistrivõistlustel

Tartus, Ülikooli spordihoones 18.-19. veebruaril toimunud 2012. aasta Eesti talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel kordasid Stamina Spordiklubi jooksjad eelmisel talvel võidetud medalite saaki. Taas võideti kuus medalit. Seekord tuldi aga kahel korral Eesti meistriks ning lisaks ka 2 hõbedat ja 2 pronksi. Lisaks püstitati taas ka mitu isiklikku rekordit.
Mitteametlikus klubide arvestuses saavutati Eesti kergejõustiku suveräänse liidri Tartu Ülikooli ASK järel kõrge teine koht.

7.EMÜ SK               1-1-1

Stamina tiimist krooniti Eesti meistriteks Egle Uljas ja Roman Fosti. Egle tegi peale lapse sündi eduka come backi võites 800 m jooksus Eesti meistritiitli ajaga 2.14,94.

Roman tuli Eesti sisemeistriks 800 m ajaga 1.54,66 ja 1500 m võitis pronksi ajaga 3.58,03.
Evelin Talts võitis kaks hõbemedalit. 1500 m andis teise koha aeg 4.40,66 ja 3000 m aeg 9.57,34.

Kaarel Lilleoja võitis 800 m jooksus pronksmedali ajaga 1.55,29 ning tuli 1500 m jooksus ajaga 4.04,56 kuuendaks.
3000 m jooksus olid Priit Aus ja Sergei Tšerepannikov neljas ja viies ning Kristo Reinsalu kümnes.
Merill Mägi oli 1500 m neljas ja 800 m seitsmes.
Olga Andrejeva lõpetas 1500 m jooksu kaheksandal ja 3000 m seitsmendal kohal.

Noorim liige Vladimir Vaher sai väärt kogemusi, 1500m oli ta kaheksas ja 800 m 16.

Peale Olga Andrejava, Egle Uljase ja Kaarel Lilleoja juhendab kõiki jooksutiimi liikmeid Urmas Randma.

Uudis lisatud: 20.02.2012