Kristo Reinsalu ja Olga Andrejeva võitsid 9. DNB Vana-aasta jooksu maratoni
Spordiportaali fotod maraton ja 6,2km
Hans Üürikese fotod
Ants Laidami fotod maraton , 6,2km , autasusatamine

Pühapäeval, 18. detsembril järjekorras üheksandat korda toimunud DNB Vana-aasta jooksul oli kavas kaks distantsi. Kell 10 hommikul anti start klassikalisele maratonile ja kell 13 kõigile jooksusõpradele mõeldud 6,2 km jooksule.

Maratonile startis 94 jooksjat, kellest finišisse jõudis 89. Jooks kulges Kakumäel 6,2 ringil mida läbiti 6 korda, lisaks veel alguses täismaratoni pikkuse saamiseks üks edasi-tagasi lõik. Võitjana lõpetas ajaga 2:43:48 Kristo Reinsalu Stamina Arcotransport tiimist. Kristo parandas eelmisel aastal pakases joostud aega 10 minutiga. Teisena lõpetas uue isikliku rekordiga Ravshan Balgabaev, kes saavutas ajaks 2:47:37. Kolmandana finišeeris ajaga 2:57:33 Allan Peeter Jaaska Staminast. Naistest võitis Stamina Arcotransport tiimi jooksja Olga Andrejeva ajaga 3:14:05. Teise ja kolmandana lõpetasid Mari Boikov ja Ruth Kalda. Andres Lainestele, kes tuntud Kõva Mehe Jooksu korraldajana, oli Vana-aasta maraton 2011.aastal juba kümnes maraton, mis tõi ka hooaja parima tulemuse 3:09:39

6,2 km pikkusel jooksuringil edestas lõpuspurdis Stamina Arcotransport tiimi jooksja Roman Fosti napilt Viljar Vallimäed Sportkeskus.ee-st. Romani aeg 19.16, Viljar kaotas sekundiga. Kolmanda koha saavutas Martin Simpson. Naistest oli kiireim Stamina Arcotransport tiimi jooksja Evelin Talts, kes ajaga 22:41 oli üldjärjestuses kõrgel 11.kohal. Ka teine ja kolmas koht kuulusid Stamina jooksjatele. Merill Mägi  ja jõuludeks koju tulnud Egle Uljas olid üldjärjestuses vastavalt 22. ja 26. Kokku lõpetas 6,2 km distantsi 200 jooksjat ja kepikõndijat.

6,2 km jooksul osalesid ka kettaheite olümpiavõitja ja maailmameister Gerd Kanter, äsja klassikalises kulturismis maailmameistriks kroonitud Taavi Koovit ja Eesti vasaraheite rekordiomanik Maris Rõngelep. Gerd lõpetas ajaga 35:23, mis teeb keskmiseks km tempoks igati korraliku 5.43.

Kõik DNB Vana-aasta jooksul osalejad annetasid kokku ligi 2000 eurot vara lahkunud sportlaste jalgrattur Lauri Ausi, kümnevõistleja Valter Külveti, maadleja Küllo Kõivu ja kuulitõukaja Taavi Peetre laste toetuseks.

Vana-aasta jooksu peakorraldajal Stamina Spordiklubil olid abiks DNB, adidas, Tallinna linn, Hasartmängumaksunõukogu, ChampionChip Eesti OÜ ja Rocca al Mare kool.