22232425262728
293031

Stamina > Uudised
Saaremaa duatloni võidutsesid Alma Sarapuu ja Karl-Rauno Miljand
Laupäeval, 24.septembril toimus Kuressaares juba 16. Saaremaa duatlon, mille raames selgusid ka Eesti meistrid. Alates 1995.aastast on võistlus ka Jaan Pehki ja Kristjan Raiendi mälestusvõistlus.
Saaremaa duatloni põhidistantsil (8km jooksu- 33km rattasõitu - 4km jooksu) käis võistlus meistritiitlile 21CC Triatloniklubi esindaja Karl-Rauno Miljandi ja TTÜ SK sportlase Harri Soku vahel. Esimeselt jooksult saabus esimesena Miljand ( ajaga
27.53) 28-sekundilise eduga Hans Kormani ja 48- sekundilise eduga Soku ees. Rattarajal, raskes tuulises ilmas, suutis Sokk Miljandi kinni püüda ning  6-sekundilise eduga liidrina teisele jooksuetapile minna. Viimasel jooksul näitas Miljand taas oma jooksukiirust ning finišeerus Eesti meistrina ajaga 1:35.17. Sokk võitis hõbemedali ajaga 1:35.48 ja Korman pronksi ajaga 1:38.14.
Naiste võistluse võitis Alma Sarapuu ajaga 1:48.36, pannes oma edula aluse ülitugeva rattasõiduga. Tugevas konkurentsis võitis hõbemedali veel juuniorite klassi kuuluv Kaidi Kivioja ajaga 1:49.24.

Noortedistantsil ( 4-13-2) võitsid kahes vanuseklassis Eesti meistritiitlid  Laura Kallas ja Hans Kristen Rootalu ning Marliis Odamus ja Kristen Kivistik. Lastevõistluse ( 2-5-1) kiireimad olid Maria-Elisabeth Martinson ja Robert-Klen Mõistus.
Noori autasustas ja autogramme jagas meie paljude noorsportlaste iidol Rein Taaramäe.