24252627282930
31

Stamina > Uudised
IV Kõva Mehe Jooksu võitsid Sergei Tšerepannikov ja Evelin Kärner

Laupäeval, 2.juulil Laagris, Saunapunktis toimunud IV Kõva Mehe Jooksu võitis Sergei Tšerepannikov. Stamina Arcotransport tiimi liige Tšerepannikov kulutas pea 10 km läbimiseks aega 43.04,1. Teise ja kolmandana lõpetasid Timmo Tammemäe ja Erkki Aadli, mõlemad kuulusid tiimi SKM. Naistest võttis kindla võidu eelmise aasta naiste võitja Evelin Kärner, kes ajaga 49.30,8 saavutas üldjärjestuses kõrge 18.koha. Teise ja kolmandana lõpetasid võitja tiimikaaslane Liis-Grete Arro ja Kaja Papunen.

Võistkondadest, kuhu kuulus 3 liiget, võitis orienteerujate tiim SKM kooseisus Timmo Tammemäe, Erkki Aadli ja Silver Eensaar. Teine oli Kaitsevägi koosseisus Meelis Piirsalu, Steven Linkov ja Toomas Unt. Kolmanda koha jooksis välja parim segatiim Stamina Arcotransport kuhu kuulusid meeste võitja Sergei Tšerepannikov ning naiste jooksu kaks kiiremat Evelin Kärner ja Liis Grete Arro.
Kokku lõpetas Kõva Mehe Jooksu 230 jooksusõpra.

Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti korraldatud Kõva Mehe Jooksu rada sarnanes krossijooksuga. Peamine erinevus teiste Eesti korraldatud jooksuüritustest seisnes aga rajal asetsevate erinevate looduslike ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistuste hulga poolest. Osalejatel tuli lisaks väga kuumale suveilmale osa saada ka paljudest muudest takistustest. Nii tuli neil joosta mitu korda läbi jõe ja läbida muid erinevaid veetakistusi. Lisaks ootas võistlejaid rajal ligi 4 m kõrgune heinapallide virn, 8 m pikkune mudarada, tihe metsatukk, autokummide takistused, üle sauna katuse ronimine  ja palju muud huvitavat.