20212223242526
27282930

Stamina > Uudised
Reinsalu ja Vals võitsid Vana-aasta maratoni

Pühapäeval, 28. detsembril järjekorras juba kuuendat korda toimunud DnB NORD Panga  Vana-aasta jooksul oli kavas kaks distantsi. Kell 9 hommikul anti start klassikalisele maratonile ja kell 13 kõigile jooksusõpradele mõeldud 6,1 km jooksule.

Maratonile startis 54 jooksjat, kellest finišisse jõudis 50. Jooks kulges Kakumäel 6,1 ringil mida läbiti 6 korda, lisaks veel alguses täismaratoni pikkuse saamiseks üks edasi-tagasi lõik. Võitjana lõpetas ajaga 2:49:57 Kristo Reinsalu klubist Sportkeskus.ee. Isikliku rekordi püstitanud Jaanus Pedak klubist Westsport lõpetas ajaga 2:51:43 teisena ja kolmandana jõudis ajaga 2:59:27 finišisse Tarmo Reitsnik Stamina Spordiklubist. Naistest võitis tänavune maratoni Eesti meister Kaja Vals klubist VAK Staier ajaga 3:28:39. Teise ja kolmandana lõpetasid Maris Jaama ja Terje Õiglane

Põhidistantsi, 6,1 km pikkusel ringil ei olnud vastast Roman Fostile. Stamina Spordiklubi esiindaja aeg oli 20:09.. Teisena lõpetanud Sander Jürs kaotas 14 sekundiga ja kolmandaks jäi ajaga 20:31 võitja klubikaaslane Taavi Tambur. Naistest oli kiireim Kadri Kekkonen ajaga 25:23, mis üldarvestuses andis 37. koha. Teine ja kolmas olid Irmeli Jaanson ja Diana Halla. Kokku lõpetas 6,1 km distantsi 234 jooksjat ja kepikõndijat.

Vana-aasta jooksu peakorraldajal Stamina Spordiklubil olid abiks DnB Nord Pank, Tallinna linn, Kultuurkapital, Hasartmängumaksunõukogu, ChampionChip Eesti OÜ ja Premia Jäähall.

DnB NORD Panga  Vana-aasta jooksu tulemused

42 195 m   TULEMUSED
6 km   TULEMUSED

Fotod Spordiportaalilt, Maraton ja 6,1 km

DnB NORD Panga Vana-aasta jooksu eesmärgiks oli koguda raha heategevuseks. Kõik laekunud osavõtutasud lähevad Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse, kus ravitakse liikumisvõime kaotanud lapsi, toetuseks. Seega on omamoodi sümboolne, et joosta ja kõndida suutvad inimesed andsid oma panuse liikumisest ilma jäänud laste raviks.

DnB NORD  Panga Vana-aasta jooks on üks osa DnB NORD Panga heategevus-kampaaniast, mille käigus kogutakse raha liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuseks. Lisaks jooksul osalemisele on võimalik teha annetus Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitastioonikeskuse toetuseks helistades Elioni heategevusnumbril 900 7777. Ühe kõnega annetatakse 35 krooni. Annetusi on võimalik teha ka Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse (Haapsalu NRK) heategevuskontole DnB NORD Pangas a/a 9620100009926.

Uudis lisatud: 29.12.2008