15161718192021
22232425262728
293031

Stamina > Uudised
Kristo Reinsalu ja Liis-Grete Arro võitsid 8. DnB NORD Panga vana-aasta jooksu maratoni

Pühapäeval, 19. detsembril järjekorras kaheksandat korda toimunud DnB NORD Panga vana-aasta jooksul oli kavas kaks distantsi. Kell 10 hommikul, kui termomeeter näitas 12 külmakraadi ja tuiskas lund, anti start klassikalisele maratonile ja kell 13 kõigile jooksusõpradele mõeldud 6,2 km jooksule.

Maratonile startis 66 jooksjat, kellest finišisse jõudis 61. Jooks kulges Kakumäel 6,2 ringil mida läbiti 6 korda, lisaks veel alguses täismaratoni pikkuse saamiseks üks edasi-tagasi lõik. Võitjana lõpetas ajaga 2:53:10 Kristo Reinsalu Stamina Spordiklubist. Teisena lõpetas Ravshan Balgabaev ajaga 3:04:00 ja kolmandana Jaanus Pedak klubist Westsport ajaga 3:04:22. Naistest võitis oma maratonidebüüdi teinud Liis-Grete Arro ajaga 3:41:43. Teise ja kolmandana lõpetasid Kadri Possul ja Pille Vennikas.

6,2 km pikkusel jooksuringil võtsid kolmikvõidu Stamina jooksjad. Võitis käesoleva aasta kahekordne Eesti meister Sergei Tšerepannikov ajaga 20:40.3. Teise ja kolmandana lõpetanud Roman Fosti ja Taavi Tambur kaotasid vastavalt 8 ja 10 sekundiga. Naistest oli kiireim Sportkeskus.ee esindaja Annika Rihma, kes ajaga 24:07.4 oli üldjärjestuses kõrgel 16.kohal. Teine ja kolmas olid Stamina jooksjad Olga Andrejeva ja Kristina Dolmatova. Kokku lõpetas 6,2 km distantsi 163 jooksjat ja kepikõndijat.

Vana-aasta jooksu peakorraldajal Stamina Spordiklubil olid abiks DnB Nord Pank, Tallinna linn, Hasartmängumaksunõukogu, ChampionChip Eesti OÜ ja Rocca al Mare kool.

Tulemused
Maraton

6,2 km

Spordiportaali fotod 6,2 km ja Maraton
Riho Lüüsi fotod

6,2 km distantsi igast osavõtutasust 100 krooni ja maratoni igast osavõtutasust 250 krooni läks heategevuseks -
Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskusele liikumisvõime kaotanud laste raviks.

Lisaks jooksul osalemisele saab Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks annetuse teha helistades Elioni heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõnega annetad 35 krooni). Ühtlasi on annetusi võimalik teha ka Haapsalu NRK heategevuskontole DnB NORD Pangas a/a 9620100009926.

Uudis lisatud: 20.12.2010