18192021222324
252627282930

Stamina > Uudised
Pavel Loskutov võitis 38. jooksu ümber Ülemiste järve
Valitsev Eesti meister 10000m jooksus ja poolmaratonis Pavel Loskutov võitis 38. jooksu ümber Ülemiste järve, mis lõpetas ka 2010. aasta EMT Järvejooksude sarja. Tartu Ülikooli ASK esindaja paremus pääses maksmusele järveringi teisel poolel ja võit 14 km pikkusel järveringil tuli ajaga 44:27.  Teisena lõpetanud Vjatseslav Koshelev Sillamäe Kalevist kaotas võitjale 14 sekundiga. Viimase poodiumikoha hõivas ajaga 45:15 eelmise aasta võitja Taivo Püi klubist Sportkeskus.ee. Loskutov võttis kindla võidu ka EMT Järvejooksude sarja koondarvestuses, sest vanameister võitis kõik neli järvejooksu.
Naistest jooksis ringi ümber Ülemiste järve kõige kiiremini Sigrid Valdre.  SS Marathon esindaja saavutas ajaga 54:19 üldarvestuses 51. koha. Teiseks jooksis end Evelin Kärner Nõmme KJK-st ja kolmas oli Annika Rihma Sportkeskus.ee-st.
Kokku sai 38. korda korraldatud jooksul ümber  Ülemiste järve tulemuse kirja rekordiline 1017 jooksu- ja kepikõnnisõpra. Lisaks jooksule ümber järve kuulus spordipäeva programmi ka 5km pikkune Ülemiste metsajooks, kus osales 74 jooksu- ja kepikõnnisõpra. Metsajooksu kiireim oli ajaga 16:07 Roman Fosti Stamina SK-st
Enne järve jooksu toimunud Lotte lastejooksudel osales 265 last vanuses kuni 12 aastat. Kokku osales Tallinna Veepuhastusjaamas toimunud jooksupäeval 1356 jooksu - ja kepikõnniharrastajat