18192021222324
252627282930

Stamina > Uudised
Eesti ultrajooksjad osalesid 24 tunni MM-il

Prantsusmaal toimunud 24 tunni jooksu MM-l ja EM-l osalesid ka Eesti ultrajooksjad. Peeter Vennikas läbis ööpäevaga 191,230 km ja oli 229 lõpetaja hulgas 117. Ultraperekonna naisliikmed Heleen ja Pille Vennikas jooksid koos finišeerides 166,555 km ning jagasid lõpuprotokollis 78 naislõpetaja seas 52.-53.kohta ( üldarvestuses 162.-163. koht). Neljanda eestlasena läbis Rain Vellerind 127,686 km. Kõik peale Heleeni kuuluvad Stamina Spordiklubisse.

Meeste võistluse võitis ülivõmsalt algusest peale juhtinud jaapanlane Shingo Inoue, kes läbis 24 tunniga 273,531 km. Teisena lõpetas Spartathloni kolmekordne võitja Scott Jurek USA-st, kes kaotas võitjale seitsme kilomeetriga.

Naistest võitis prantslanna Anne Cecile Fontaine 239,677 km, mis teeb hämmastavad 10 km tunnis ja nii 24 tundi järjest.