20212223242526
27282930

Stamina > Uudised
Stamina kordas Eesti kergejõustiku talvistel meistrivõistlustel suvist edu

20.-21. veebruaril Tartus toimunud 2010. aasta Eesti talvised kergejõustiku meistrivõistlused osutusid Stamina Spordiklubile väga edukaks.  Võistlustules olnud 6 sportlast võitsid kokku 2 kulda, 2 hõbedat ja 2 pronksi. Sama edukad olid klubile ka 2009. aasta suvised meistrivõistlused.

Mikk Pahapill tuli Eesti sisemeistriks kaugushüppes tulemusega 7.49 ja võitis hõbeda 60 m tõkkejooksus uue isikliku rekordiga 7,97.
Teise kulla tõi klubile Kaarel Lilleoja, kes võitis 800 m ajaga 1.55,21.

Positiivseid emotsioone pakkus Sergei Tšerepannikov, kes sai hõbeda 3000 m jooksus uue isikliku rekordiga 8.35,04 ja jooksis end kolmandaks 1500m ajaga 3.58,50.
Priidu Niit võitis esimese medali täiskasvanute hulgas, tulles kolmandaks kuulitõukes uue isikliku rekordiga 16.32.

Roman Fostit vaevanud vigastus ei lubanud tal väärilisi tulemusi saavutamast ning nii piirdus ta 1500 m jooksus ajaga 4.04,52 ja viienda kohaga.

Olga Andrejeva testis oma vormi 3000 m jooksus ja tulemus 10.43,99 tagas talle tubli neljanda koha.