18192021222324
252627282930

Stamina > Uudised
Taivo Püi võitis DnB NORD Panga Vana-aasta jooksu
Pühapäeval, 27. detsembril toimus järjekorras juba seitsmes DnB NORD Panga  Vana-aasta jooks, mille kõik osavõtutasud lähevad liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuseks.

6,1 km pikkusel ringil ei olnud vastast Sportkeskus.ee esindajale Taivo Püile. 2009.a. kolmekordse Eesti meistri Püi võiduaeg oli 20:38. Eelmise aasta võitja, Roman Fosti Stamina Spordiklubist kaotas Püile 33 sekundiga ja kolmandaks jäi ajaga 21:12 võitja klubikaaslane Kaupo Sasmin. Naiste kiireim Evelin Kärner lõpetas ajaga 25:29, mis andis üldjärjestuses 28.koha. Teine ja kolmas olid Olga Andrejeva ja Maris Tamm. Kokku lõpetas 6,1 km distantsi 201 jooksjat ja kepikõndijat.

Vana-aasta jooksu peakorraldajal Stamina Spordiklubil olid abiks DnB Nord Pank, Tallinna linn, Kultuurkapital, ChampionChip Eesti OÜ ja Premia Jäähall.