22232425262728
293031

Stamina > Uudised
Taivo Püi võitis 38.Jooksu ümber Harku järve

38.Jooksu ümber Harku järve võitis Taivo Püi. Kindel võit tuli 6,4 km distantsil Sportkeskus.ee esindajale ajaga 19.23. Teisena jõudis finišisse Aleksei Markov SK-st Mitš, kes kaotas Püile 18 sekundiga. Kolmandana lõpetas ajaga 19.52 lätlane Viktors Selsarenoks. Esikolmikule järgnesid vanameister  Vjatseslav Košelev, Kaupo Sasmin ja Lauri Soolo.
Naistest jooksis ringi ümber Harku järve kõige kiiremini Beavers SK jooksja Janika Ardel, kelle aeg 25.06 tagas üldarvestuse 111.koha. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Anneli Vaher (VAK Staier) ajaga 25.25 ja Kaja Vals (G4S) ajaga 25.43.
Mayeri Järvejooksude sarja teise etapina kavas olnud jooksu ümber Harku järve lõpetas kokku 864 spordisõpra. Rõõmustavalt palju oli lõpetajate hulgas õrnema soo esindajaid – 32  % ehk 283 naist tundsid rõõmu ümber Harku järve jooksmisest või kõndimisest.
Enne jooksu ümber järve jooksu toimusid Harku järve rannas Lotte lastejooksud, kus osales üle 130 lapse vanuses kuni 12 aastat.

38. Jooks ümber Harku järve 2009 Tulemused
Fotod Spordiportaal Hundiurg
Video Suvereporter ETV

Mayeri Järvejooksude sarja järgmine jooks, 28.jooks ümber Pühajärve toimub 11.juulil.

Uudis lisatud: 13.06.2009