Korraldajad: Stamina Spordiklubi stamina@stamina.ee

Tutvustus

Madis Vaikmaa ja Heidi Raju võitsid viimase etapi
Tallinna Suusateisipäevakute viimane, 6.etapp toimus Nõmme suusarajal, kus suusatati vabastiilis 6 km. Taaskord oli teistest kindlat parem Madis Vaikmaa, kes läbis kolmest 2 km ringist koosnenud võistluse ajaga 13.50,5. Teisena lõpetanud Raul Seema kaotas võitjale 46 ja kolmas olnud Kert Keskpaik 49 sekundiga.
Naistest oli kindel võitja ajaga 15.57,2 Heidi Raju, kes oli üldarvestuses kõrgel 8.kohal. Teine ja kolmas olid Reeda Tuula ja Mare Ulp.
6. ja teiste etappide tulemused

Madis Vaikmaa ja Reeda Tuula võitsid Nõmmel
Tallinna Suusateisipäevakute 5.etapp toimus Nõmme suusarajal, kus suusatati vabastiilis 4,2 km. Kolmest 1,4 km ringist koosnenud võistlusel võttis ajaga 9.06,3 sarja viienda võidu Madis Vaikmaa. Teisena lõpetanud Kert Keskpaik kaotas võitjale 9 ja kolmas olnud Karel Kulbin 16 sekundiga.
Naistest oli kindel võitja ajaga 10.43,8 Reeda Tuula, kes oli üldarvestuses kõrgel 12.kohal. Teine ja kolmas olid Aile Kaljumäe ja Mare Ulp.
5.etapi tulemused

Madis Vaikmaa võttis Nõmmel sarja kolmanda ja Aile Kaljumäe teise etapivõidu

Tallinna Suusateisipäevakute 4.etapp toimus keset vesist Tallinnat Nõmme suusarajal, kus suusatati vabastiilis 4 km. Kahest 2 km ringist koosnenud võistlusel oli ajaga 10:15 kindel võitja Madis Vaikmaa, kellele see oli juba kolmas etapivõit. Teisena lõpetanud Kert Keskpaik kaotas võitjale 30 ja kolmas olnud Tanel Levkoi 36 sekundiga.
Naistest oli teist etappi järjest ajaga 15:07 kiireim Aile Kaljumäe, kes edestas Monika Läänet ja Kaire Matsonit.
4.etapi tulemused

Kolmanda etapi võitsid Madis Vaikmaa ja Aile Kaljumäe
Tallinna Suusateisipäevakute 3.etapp toimus Järvel, kus vihmases ilmas peeti suusavõistlus 4,7 km distantsil vabastiilis
Järve terviseraja ring läbiti kaks korda ja kiireima ajaga 13:09.1 jõudis finišisse ka avaetapi võitnud Madis Vaikmaa. Teisena lõpetas ajaga 13:25.9 Tanel Levkoi ja kolmandaks tuli ajaga 13:38.2 eelmise etapi võitja Robert Klen Mõistus.
Naistes võitis ajaga 18:32.3 Aile Kaljumäe, kelle järgnesid Kaire Matson ja Elizabeth Jõgi.
Vaatamata päev läbi sadanud vihmale tuli starti 37 võistlejat.
3.etapi tulemused

Teise etapil näitasid parimat aega Robert Klen Mõistus ja Britt Jaaska
Tallinna Suusateisipäevakute 2.etapp toimus Pirital, kus suusavõistlus peeti 4,6 km distantsil vabastiilis.
Kaks korda läbitud Mõisaringil osutus kiireimaks viimasena startinud Robert Klen Mõistus, kelle aeg 4,6 km distantsil oli 11:55.0. Teise aja 12:02.6 suusatas välja Kert Keskpaik ja kolmandaks tuli ajaga 12:16.1 Karel Kulbin.
Naiste kiireim oli 15:24.6 Britt Jaaska, kelle järgnesid Mare Ulp ja Aile Kaljumäe.
Kokku osales ideaalses talveilmas 60 võistlejat.
2.etapi tulemused

Avaetapi võitis kindlalt Madis Vaikmaa

Tallinna Suusateisipäevakute avaetapp toimus 12.jaanuaril Nõmme suusaradadel
.  Klassikalises stiilis suusatatud 2 km võistlusel oli ajaga 5:30.7 kindel võitja Madis Vaikmaa. Teisena lõpetanud Tiit Orlovski kaotas võitjale 14 sekundiga. Kolmanda koha saavutas Tanel Levkoi.
Naistest suusatas kõige kiiremini Reeda Tuula, kes ajaga 7:03.2 olid üldarvestuses 25. teise ja kolmandana lõpetasid Mare Ulo ja Aile Kaljumäe.
Kokku sai tulemuse kirja 42 suusatajat.
1.etapi tulemused

Tallinna Suusateisipäevakute juhend, registreerimine ja ajagraafik
Tallinna Suusateisipäevakute etapid toimuvad Tallinna valgustatud ja hooldatud suusaradadel Pirital, Nõmmel ja Järvel. 2016.aastal osalevad sarjas individuaalosalejad. Kindlasti tasub end kirja panna kogu sarjale, sest nii tuleb soodsam!
Igal etapil on kohal teisipäevakulistele tuntud headuses Eesti Suusaliidu Suusabuss, kus sarjaga liitunutele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid (pidamine ja alusparafiinid). Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida suuskade ettevalmistamine. Täpsemalt Suusabussi teenusest siit
Kokku toimub 6 etappi, mille raames toimuv suusavõistlus toimub igal etapil kell 19.00. Suusavõistlus on hea koht võrrelda end kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid Estoloppeti maratone.

2015 sarjas osalenutel on paljudel veel kiip tagastamata. Osalejad peavad ajavõtukiibid tagastama, kiibid saab tuua kahte kohta