AVALEHT

Traditsioonilisel Vana-aasta maratoni võitsid Tõnu Lillelaid ja Mari Boikov

Pühapäeval, 18. detsembril toimunud traditsioonilise aastalõpu heategevusliku jooksuürituse programmi kuulus kolm distantsi: klassikaline maraton ehk 42,195 km, teatemaraton ja 8,4 km pikkune jooks.
Maratonis tulim kolmandat korda järjest võitjaks Tõnu Lillelaid ajaga 2:23.14. Teisena lõpetas Kristo Reinsalu ja kolmas oli Janar Juhkov. Naistest võttis ajaga 3:01.41.kindla võidu Mari Boikov. Teise ja kolmandana lõpetasid Klarika Kuusk ja Tatjana Sviridova. Maratoni lõpetas 116 jooksjat.
8,4 km pikkuse heategevusjooksu võitis meestest Tauri Tinast ajaga 30.45. Järgnesid Jannes Mäeots ja Aleksander Kuleshov. Kiireima naisena jõudis finišisse ajaga 35.29 Kirti Rebane. Teine ja kolmas olid Merilin Iital ja Silja Jürs. Kokku osales lühemal distantsil 216 jooksjat.
Teist aastat kavas olnud teatemaratoni lõpetas 85 tiimi, kus iga liige läbis ühe ringi ehk 8,4 km ning viiekesi üheskoos läbiti maraton.